Loading color scheme

Muzejní noc 2019

17-22 hod

Kromě stálých expozic a nové výstavy Hybohledů Pavla Macka mohou návštěvníci vyzkoušet své malířské dovednosti ve venkovním ateliéru pod vedením plzeňského výtvarníka Petra Bauera či navštívit nově otevřenou Loutkářskou dílnu profesora Skupy, kde si mohou vytvořit originální plošnou loutku. V multifunkčním sále Muzea loutek, který slouží všem návštěvníkům jako volné pole loutkoherecké působnosti, bude otevřený prostor pro libovolná divadelní představení za asistence profesionálního loutkoherce, Tomáše Jereše, z Divadla Alfa. Průběh celého večera (a celé noci) bude doprovázet na svůj nástroj flašinetář Jan Bondra, prezident sekce Flašinetů a mechanických hracích strojů při Kruhu přátel Technického muzea v Brně.

Vstup zdarma

Loutková Plzeň - školní výlet

Prozkoumejte počátky loutkářství, poznejte nejslavnější osobnosti českého loutkářství, vyzkoušejte si být loutkohercem a ještě navštivte představení v Divadle Alfa.

Více informací

Paměť loutky příběh města Plzně

Geocachingový průvodce městem. Dobrodružné putování dějinami Plzně s loutkovými průvodci. Najděte poklad na konci cesty!

Více informací

Dětské narozeninové oslavy v Muzeu loutek

Připravujete narozeninovou oslavu pro kamarády Vašeho potomka? Nabízíme Vám nevšední oslavu v Muzeu loutek se speciálním průvodcem!

Více informací

Expedice na niti netradiční prohlídka muzea

Užijte si prohlídku muzea jako dobrodružnou expedici napříč časem! Vypravte se na ni společně a snadno zvládnete řadu zábavných úkolů.

Více informací