Výstava VŠECHNY BARVY POHÁDKY

Ve spolupráci se Západočskou univerzitou v Plzni jsme připravili novou výstavu dioramat a rodinných divadel
s názvem „Všᴇᴄʜɴʏ ʙᴀʀᴠʏ ᴘᴏʜᴀ́ᴅᴋʏ“. Až do konce roku 2022 si můžete v Muzeu loutek v Plzni,
ve Státní vědecké knihovně Plzeňského kraje (do 31. 10.) a ve Velké synagoze v Plzni (do 31. 10.)
prohlédnout díla ilustrátorů a studentů z Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara ZČU.
Výstavy jsou součástí programu Jiří Trnka International Symposium 2022. Těšíme se na Vaši návštěvu!

JTIS2022 PLAKAT MUZEUM LOUTEK mensi7