Klíče od muzea

Vydejte se s dětmi na celý den do minulosti Plzně!

Poznáte, jak se žilo ve středověkém klášteře, kde bylo v Plzni lazebnictví, jak se hrálo loutkové divadlo a kde se ukrývají doklady plzeňské minulosti.

Nabízíme celodenní program pro skupiny dětí, který je založen na poznávání zajímavých míst spojených s plzeňskou historií prostřednictvím vlastní činnosti dětí.

• Program je vhodný pro děti od 5 do cca 15 let.
  • Maximální velikost skupiny je cca 30 dětí.
  • Cena programu je 300 Kč/dítě (obsahuje vstupy, pomůcky, malou loutku, odměny, čaj a sušenku, vodu a chléb).
  • Program je v provozu od úterý do pátku po dobu letních prázdnin.

Objednávky programu: Mgr. Jana Košová - jkosova@zcm.cz, 778 486 644

klice od muzea zadni strana