Půjčovna rodinných loutkových divadel

PŮJČTE SI RODINNÉ LOUTKOVÉ DIVADLO DOMŮ!
zAHRAJTE SI S DĚTMI, RODINOU ČI PŘÁTELI VLASTNÍ LOUTKOVÉ PŘEDSTAVENÍ! MUZEUM LOUTEK NABÍZÍ MOŽNOST ZAPŮJČENÍ RODINNÝCH LOUTKOVÝCH DIVADEL SE SADOU LOUTEK POHÁDKOVÝCH POSTAV.
  • Rodinné divadlo čítá sérii patnácti pohádkových postav, čtyři rozlišná prostředí a sadu rekvizit, které si může zapůjčit kdokoliv domů, a strávit tak příjemné odpoledne, či narozeninovou oslavu. Nedílnou součástí půjčeného divadla budou také krátké scénáře loutkových her, které mohou sloužit jako inspirace pro hraní si s divadlem.

Divadlo je možné zapůjčit po předchozí rezervaci přímo v Muzeu loutek na náměstí Republiky v Plzni, denně od 10:00 do 18:00, mimo pondělí.

• Doba zapůjčení je počítána po dnech. Cena za jeden den je 150 Kč. Vratná kauce činí 2000 Kč. Více informací na pokladně muzea nebo na kontaktu níže.

Rádi vám zajistíme rezervaci loutkového divadla na emailu: muzeumloutek@zcm.cz či na telefonu: 378 370 801.

AAA 0305

Přejít do Fotogalerie